Becker PTC2000R
KODI: 115-408
Nuk ka stok
Nuk ka stok
  • Posta nga Rimida Online
Porositë e veçanta arrijnë kudo në Kosovë brenda 24-48 orëve përmes Rimida Online.
1-2 Ditë
  • Politika e kthimeve
15 Njerëz po e shikojn këtë produkt tani!
Përshkrimi
Nxemëse kalorifer PTC2000R
2 Cilsime te nxehtesis 1000W/2000W
Mbrojtja nga mbi-ngrohja
Kontroll i rregullueshëm i termostatit
Trup i qëndrueshëm prej çeliku me trashësi 0,5 mm
Me ventilator turbo
Ngjyra – e kuqe me te zeze
Specifikat
Furnizimi
220-240V 50/60HZ
Watt
1000W
2000W